10-kerulet-orvos - budapest

1.

1023 Budapest, Frankel Leó út 25.
29 értékelés
órától érvényesek. 10% kedvezményt adunk mindenkinek, aki felmutatja a Kerület Kártyáját. A kártya kizárólag... kádfürdő Súlyfürdő Víz alatti vízsugármasszázs Orvosi gyógymasszírozás Aroma relax masszázs Frissítő... kizárólag a kerület lakóinak jelent kedvezményt....

2.

1146 Budapest, Állatkerti körút 6-12.
123 értékelés
A Fővárosi Állat- és Növénykert a XIV. kerületben a Városligetben található, 1866-ban nyitotta meg kapuit...

3.

1013 Budapest, Attila út 6
2 értékelés
szemészeti szűrővizsgálata (akár helyszínen is) - 10 főt meghaladó vásárlás esetén kedvezményeket biztosítunk... biztosítunk - Egészségkártya elfogadóhely - I. Kerület Kártya - SZÉP Kártya elfogadóhely... bejelentkezés: 06 70 621 5156 vagy 213-95-21 - Orvosi igazolás, szakvélemény adása - Napszemüvegek... műhelyünkben készítjük el, minden munka a mi kezeink közül kerül ki, erre garanciát vállalunk. A Vásárlóink és a...

4.

1074 Budapest, Csengery utca 11
12 értékelés
Juhász Gyula
Leghasznosabb vélemény
1 értékelés
Én 30 éve (többszörös kerület váltás) hűségesen kitartok Dr. Karpiák háziorvosom mellett, mert lelkiismeretes gondos doktor. Már kétszer megmentette az életemet. Nekem nem az a......

5.

1146 Budapest, Állatkerti körút 11.
62 értékelés
területén, összesen 10 db. A fürdőben különböző szolgáltatások vehetők igénybe orvosi beutalóval vagy térítés... kádfürdő Iszapkezelés Víz alatti vízsugármasszázs Orvosi gyógymasszázs Frissítőmasszázs Lábmasszázs Ivókúra...

6.

1126 Budapest, Kléh István utca 9.
1 értékelés
az orvosokat és a betegeket. Ehhez nagyon sok segítséget kapunk a velünk együttműködő orvosoktól, akiknek... szervezése, melynek keretében igyekszünk jól felkészült előadók közreműködésével az orvosokat érdeklő témákban... működtetünk, mely csak fogszabályozókat készít, és jelenleg 10 főt foglalkoztat. ISO, CE és ORKI minősítéssel rendelkezünk... preferált témákban a gyakorlati konzultációkra mind az orvosok, mind asszisztenseik részére. Gyártó bázisunk...

7.

1016 Budapest, I. Tigris u. 58-60.
0 értékelés
Az I. kerületi önkormányzat által fenntartott óvoda Óvodánk a Naphegyen, fővárosi viszonylatban jó... sétával könnyen elérhető bármelyik épületből. Óvodánk 10 csoportjában 236 férőhellyel, 3 épületben működik... is van. Óvodásaink megfelelő fejlesztést kijáró orvos, pszichológus, logopédus és gyógypedagógus segíti...

8.

1016 Budapest, I. Nyárs u. 2-4.
0 értékelés
Az I. kerületi önkormányzat által fenntartott óvoda Óvodánk a Naphegyen, fővárosi viszonylatban jó... sétával könnyen elérhető bármelyik épületből. Óvodánk 10 csoportjában 236 férőhellyel, 3 épületben működik... is van. Óvodásaink megfelelő fejlesztést kijáró orvos, pszichológus, logopédus és gyógypedagógus segíti...

9.

1056 Budapest, Váci utca 40.
3 értékelés
V. kerületi felnőtt háziorvosi szolgálat. Rendelés pénteken: változó....
  • 1
Nem találod amit keresel? Új szolgáltatót ajánlok

Hasonló keresések

A te vállalkozásod hiányzik?   Regisztrálom a cégem